One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Total
bg: Общо

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Price
bg: Цена

en: Address
bg: Адрес

en: Product
bg: Продукт

en: Billing information
bg: Инфо за плащане
