One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Location
bn: অবস্থান

en: Media
bn: মাধ্যম
