One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: One
da: En

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Total
da: I alt

en: Location
da: Lokation

en: Price
da: Pris

en: Address
da: Adresse

en: Product
da: Produkt

en: Billing information
da: Betalingsoplysninger

en: Line items
da: Varelinjer

en: Order total
da: Ordretotal

en: Unit price
da: Enhedspris

en: Display path
da: Display sti
