One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Date
es: Fecha

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: One
es: Uno

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Location
es: Ubicación

en: Media
es: Multimedia

en: Price
es: Precio

en: Address
es: Dirección

en: Product
es: Producto

en: Billing information
es: Datos de facturación

en: Landing page
es: Página de entrada

en: Line items
es: Líneas de pedido

en: Order total
es: Total del pedido

en: Unit price
es: Precio unitario
