One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: One
et: Üks

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: Location
et: Asukoht

en: Media
et: Meedia

en: Price
et: Hind

en: Address
et: Aadress

en: Product
et: Toode

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Unit price
et: Ühiku hind
