One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Product
ga: Táirge

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid
