One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա
