One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Location
kk: Орналасуы
