One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ
