One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: One
lt: Vienas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Location
lt: Vieta

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: Product
lt: Prekė

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Unit price
lt: Vieneto kaina
