One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: One
mr: एक

en: Total
mr: एकूण

en: Location
mr: स्थळ

en: Price
mr: किंमत

en: Address
mr: पत्ता
