One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ
