One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Date
oc: Data

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Product
oc: Produit

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion
