One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: One
pl: Jeden

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Total
pl: Razem

en: Location
pl: Położenie

en: Price
pl: Cena

en: Address
pl: Adres

en: Product
pl: Produkt

en: Site Content
pl: Zawartość strony

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Display path
pl: Ścieżka wyświetlania
