One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Date
fa: تاریخ

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Location
fa: مکان

en: Media
fa: رسانه
