One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Media
ps: رسنۍ
