One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: One
ro: Unu

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Location
ro: Locaţia

en: Price
ro: Preţ

en: Address
ro: Adresă

en: Product
ro: Produs

en: Billing information
ro: Informaţii facturare

en: Landing page
ro: Pagină destinație

en: Order total
ro: Total comandă

en: Unit price
ro: Preț unitar
