One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Date
ru: Дата

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: One
ru: Один

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Total
ru: Итого

en: Location
ru: Место

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Price
ru: Цена

en: Address
ru: Адрес

en: Product
ru: Товар

en: Site Content
ru: Содержимое сайта

en: Billing information
ru: Информация об оплате

en: Landing page
ru: Целевая страница

en: Line items
ru: Позиции заказа

en: Order total
ru: Общая сумма заказа

en: Unit price
ru: Цена за единицу
