One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Media
sk: Médiá

en: Price
sk: Cena

en: Address
sk: Adresa

en: Product
sk: Produkt

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Unit price
sk: Jednotková cena
