One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Location
sl: Mesto

en: Price
sl: Cena
