One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: One
sv: Ett

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Total
sv: Totalt

en: Location
sv: Plats

en: Price
sv: Pris

en: Address
sv: Adress

en: Product
sv: Vara

en: Billing information
sv: Betalningsinformation

en: Line items
sv: Varuartiklar

en: Order total
sv: Total beställning

en: Unit price
sv: Enhetspris
