One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس
