One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: One
vi: Một

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Total
vi: Tổng

en: Location
vi: Vị trí

en: Media
vi: Phương tiện

en: Price
vi: Giá

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Billing information
vi: Thông tin hóa đơn

en: Landing page
vi: Trang đích

en: Display path
vi: Hiện đường dẫn
