One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Keywords
az: Açar söz

en: Location
az: Məkan
