One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: One
ca: Un

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Price
ca: Preu

en: Address
ca: Adreça

en: Product
ca: Producte

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: Order total
ca: Total comanda

en: Unit price
ca: Preu unitari
