One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Location
eo: Loko
