One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Total
he: סך הכל

en: Location
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Price
he: מחיר

en: Address
he: כתובת

en: Product
he: מוצר

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Unit price
he: מחיר ליחידה
