One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Date
hi: तारीख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: One
hi: एक

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Total
hi: कुल

en: Location
hi: स्थान

en: Media
hi: मीडिया

en: Address
hi: पता
