One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Date
is: Dagsetning

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: One
is: Einn

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Total
is: Samtals

en: Location
is: Staðsetning

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Price
is: Verð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Product
is: Vara

en: Billing information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Order total
is: Heildarupphæð

en: Unit price
is: Einingaverð
