One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: One
it: Una

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Total
it: Totale

en: Location
it: Posizione

en: Price
it: Prezzo

en: Address
it: Indirizzo

en: Product
it: Prodotto

en: Billing information
it: Dati per la fatturazione

en: Landing page
it: Pagina di destinazione

en: Line items
it: Righe

en: Order total
it: Totale dell'ordine

en: Unit price
it: Prezzo unitario

en: Display path
it: Percorso visualizzazione
