One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Location
jv: Lokasi
