One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია
