One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: One
nl: Een

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Total
nl: Totaal

en: Location
nl: Locatie

en: Price
nl: Prijs

en: Address
nl: Adres

en: Site Content
nl: Site-inhoud

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Line items
nl: Factuurregels

en: Order total
nl: Totaal bestelling

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Display path
nl: Weergavepad
