One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Date
sr: Датум

en: Total
sr: Укупно

en: Price
sr: Цена

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Unit price
sr: Цена по јединици
