One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Date
tr: Tarih

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: One
tr: Bir

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Total
tr: Toplam

en: Location
tr: Konum

en: Media
tr: Medya

en: Price
tr: Fiyat

en: Address
tr: Adres

en: Product
tr: Ürün

en: Billing information
tr: Fatura bilgileri

en: Landing page
tr: Açılış sayfası

en: Line items
tr: Ürün kalemleri

en: Order total
tr: Sipariş toplamı
