One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Date
ur: تاریخ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ
