One-time login (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: action
ar: إجراء
