One-time login (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Name
cs: Jméno

en: Mail
cs: E-mail

en: action
cs: akce

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.
