One-time login (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Mail
de: E-Mail

en: action
de: Aktion

en: Expiry
de: Ablaufdatum

en: Send one-time login link to the selected users
de: Einmaligen Login-Link an die ausgewählten Benutzer versenden

en: One-time login URL
de: Einmalige Anmelde-URL
