One-time login (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Name
el: Όνομα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: action
el: Ενέργεια

en: One-time login URL
el: URL σύνδεσης μιας χρήσης
