One-time login (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Mail
he: מייל

en: action
he: פעולה

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי
