One-time login (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Mail
is: Póstur

en: action
is: aðgerð

en: One-time login URL
is: Einskiptis innskráningarslóð
