One-time login (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Name
lv: Nosaukums

en: Mail
lv: Pasts

en: action
lv: darbība

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL
