One-time login (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Mail
nl: E-mail

en: action
nl: actie

en: Send one-time login link to the selected users
nl: 'eenmalig inloggen'-link naar de geselecteerde gebruikers versturen

en: One-time login URL
nl: Link voor eenmalige aanmelding
