One-time login (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Name
oc: Nom

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: action
oc: accion

en: One-time login URL
oc: URL de connexion a usatge unique
