One-time login (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: action
fa: عملکرد

en: One-time login URL
fa: نشانی اینترنتی ورود یک بار مصرف
