One-time login (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Name
ro: Nume

en: Mail
ro: E-mail

en: action
ro: acţiune

en: One-time login URL
ro: URL de logare pentru o singură dată
