One-time login (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Name
ru: Название

en: Mail
ru: Почта

en: action
ru: действие

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: One-time login URL
ru: URL одноразового входа
