One-time login (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Name
tr: İsim

en: Mail
tr: Posta

en: action
tr: eylem

en: One-time login links
tr: Tek kullanımlık giriş bağlantıları

en: One-time login URL
tr: Tek seferlik giriş adresi
