One-time login (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Name
vi: Tên

en: Mail
vi: Thư

en: action
vi: hành động

en: One-time login URL
vi: Đường dẫn URL đăng nhập một lần
